De baets en co Accountants - belastingconsulenten info@debaetsenco.be
De Baets en Co - accountants & belastingsconsulenten
Home
Diensten
Personeel
Data
Nieuws
Links
Contact & ligging

De Baets & Co bvba
Leopoldlaan 20
9900 Eeklo

T +32 (0) 9 377 38 41
F + 32 (0) 9 378 42 03

info@debaetsenco.be

 

Personeel

Alex De Baets

   zaakvoerder

alex@debaetsenco.be

 

Nathalie Vervynckt

Nathalie@debaetsenco.be

Josephine Snebbout

Josephine@debaetsenco.be

 

Inge Verschoote

inge@debaetsenco.be

Lore Hillaert

lore@debaetsenco.be

 

Katrien Van Acker

katrien@debaetsenco.be

Marleen Van Acker

Marleen@debaetsenco.be

 

Karen Robert

Karen@debaetsenco.be

Monika Wesolowska

Monika@debaetsenco.be

Vanessa Hoste

Vanessa@debaetsenco.be

Design by DV-Computers